Susipažinkite su

TUNISU

Apie šalį

Fantastiška pakrantė, 1250 kilometrų ilgio smulkaus smėlio paplūdimiai, idiliškų salų virtinė, kerinti Sacharos dykuma – tai TUNISAS! Šis kraštas yra viena iš geriausių Viduržemio jūros regiono vietų tingioms paplūdimio atostogoms. Veidrodinio mėlynumo jūros pakrantės, vaikai žaidžiantys vandenyje, į dangų kylantys įvairiaspalviai parasparnių kupolai, burlentininkai, skrodžiantys vandenį...tiesiog idiliškas atostogų vaizdelis!

Heraklionas

Didžiausias Kretos salos rajonas, apsuptas dviejų kalnų masyvų Ida ir Diktis – pagrindinis salos šiuolaikinio gyvenimo centras. To paties pavadinimo Herakliono miestas, Kretos administracinis centras, buvo pavadintas senovės graikų mitologijos herojaus Heraklio vardu. Vaizdingas Herakliono miesto apylinkes įvertins kiekvienas turistas. Virš jūros kylantys šlaitai, vešlūs vynmedžių ir alyvmedžių sodai, prabangūs paplūdimiai, puiki infrastruktūra ir turtingas kultūros paveldas daro šį regioną ypač patrauklų turistams. Heraklionas yra ideali vieta tiems, kurie mano, kad geriau derinti paplūdimį ir aktyvias atostogas, mėgstantiems turtingas ekskursijų programas ir miesto lankytinų vietų apžvalgą. Čia išvysite išskirtinį urbanistinio kraštovaizdžio ir Kretos faunos gamtos turtų derinį, vaizdingų kaimų ir apylinkių žavesį, urvus ir vešlius slėnius. Herakliono miestas yra salos sostinė, siūlantis puikius pakrantės ir miesto viešbučius, įvairiausias pramogas ir šurmuliuojantį gyvenimą, ypač per valstybines ir religines šventes. Daugybė naktinių klubų, diskotekų, parduotuvių, barų ir kavinių siūlo Hersoniso rajonas, kuris puikiai tinka jaunimo poilsiui. Ramių ir atpalaiduojančių atostogų reikėtų ieškoti Malijos mieste. Smėlio paplūdimiai ir pakrantės vandenys atitinka aukštus kokybės standartus, todėl poilsiautojai čia atvyksta maudytis, degintis ir užsiimti vandens sportu. Be to, ruošiantis atpalaiduojančioms atostogoms su vaikais, Kokkini Hani gyvenvietė bus geriausias pasirinkimas. Netoliese yra vandens parkas „Water World“, o paplūdimiai su smulkiu smėliu leidžia patogiai patekti į jūrą. Amudaros gyvenvietė tinka tiek jaunimui, tiek šeimoms. Plačius smėlio paplūdimius ir vandens sporto centrus organiškai papildo naktiniai klubai, diskotekos ir barai. Reikliems turistams patariama atkreipti dėmesį į Agiją Pelagiją kurortą, kuriame yra aukštos klasės viešbučiai, o palei paplūdimį driekiasi graži promenada su restoranais ir tavernomis. Skrydis vykdomas į tarptautinį Herakliono oro uostą, kuris yra už kelių kilometrų nuo miesto centro. Klimatas švelnus – Viduržemio jūros, vasaros karštos ir sausos. Vidutinė oro temperatūra vasarą svyruoja nuo +27°С iki 30°С, vanduo įšyla iki +26°С. Gražūs smėlėti Herakliono paplūdimiai, skalaujami skaidriai mėlyno jūros vandens, puikiai tiks tiek paplūdimio atostogoms, tiek aktyviam poilsiui. Galimybės užsiimti vandens sportu kasmet džiugina sportuojančius turistus.

Heraklionas ir jo apylinkės teisėtai laikomos Kretos perlu dėl savo kultūros ir archeologijos paminklų. Šių kraštų istorija prasidėjo daugiau nei prieš du šimtus tūkstančių metų. Ekskursijų programų metu turistai galės pasinerti į krašto praeitį ir pasivaikščioti praėjusių epochų keliais. Graikijos svečiai tikrai turėtų apsilankyti istorijos ir archeologijos muziejuose, kuriuose saugomi Mino kultūros lobiai ir gausi unikalių Kretos teritorijoje rastų daiktų kolekcija. Abu muziejai yra salos sostinėje. Galingos gynybinės sienos aplink miestą (XVI a. pastatai), reljefiniais herbais puošti fontanai – visa tai Venecijos epochos palikimas.
Atostogas Herakliono kurortuose rekomenduojame visų kategorijų turistams, ypač aktyviems svečiams, norintiems susipažinti su šiuolaikinės Kretos kultūra ir gyvenimu.

Retimnas

Vienas populiariausių Kretos regionų tarp svečių – Retimnas. Gražųjį Retimno uostamiestį pastatė venecijiečiai, o dabar tai yra išvystytas turizmo centras. Jis žinomas dėl didelio masto vasaros festivalių ir aktyvaus naktinio gyvenimo. Balio kurortas garsėja gera žvejyba, kaime gausu parduotuvių ir tavernų, o vietiniame uoste turistų laukia škunos, kuriomis galima keliauti pakrante. Prestižiškiausias kurortas regione yra Agija Galina. Čia yra gražūs viešbučiai ir pensionai, restoranai, tavernos, diskotekos, taip pat puikūs paplūdimiai. Kai kurie šaltiniai ne veltui Retimną vadina „Kretos siela“. Miestas yra kurortas, o jo apylinkės išlaikė venecijietišką išvaizdą, daugybę lankytinų vietų ir savo ypatingą romantišką skonį.

Skrydis vykdomas į Herakliono oro uostą. Atstumas nuo oro uosto iki Retimno viešbučių yra 78 km, bendras kelionės laikas vidutiniškai yra beveik 1,5 valandos.

Retimno klimatas yra vidutinio klimato Viduržemio jūros, vasara šilta ir ilga. Vasarą vidutinė oro temperatūra apie +27 °C, vanduo įšyla iki +25 °C.

Šiaurinė Retimno pakrantė – tai 16 km besitęsiantis smėlėtas paplūdimys.

Chanija

Žaliausia salos vietovė su „Baltųjų kalnų“ kalnynu, apaugusiu kiparisų miškais, primenančiais Mino laikų Kretos florą. Chanija – senovinė salos sostinė, harmoningai derinanti Venecijos bei Osmanų architektūros stiliaus pastatus bei neoklasikinių ir modernių pastatų eleganciją, plačias alėjas ir gražias aikštes. Chanija ir šalia esantys kurortiniai kaimeliai (Agija Marina, Platanjasas, Geranis) su smėlio paplūdimiais ir jaukiais viešbučiais, atrodo, yra sukurti tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti vešlios augmenijos apsuptyje ir mėgsta senuosius Venecijos miestus su siauromis gatvelėmis.
Skrydis vykdomas į Herakliono oro uostą. Atstumas nuo oro uosto iki Chanijos viešbučių yra 145 km, bendras kelionės laikas vidutiniškai yra beveik trys valandos.
Chanijos kurortų klimatas yra vidutinio klimato Viduržemio jūros, švelnus ir palankus poilsiui. Vasarą vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo +25–30 °С, vanduo įšyla iki +25 °С. Sezono metu krituliai yra reti.
Daugelis kilometrų Chanijos paplūdimių yra smėlio, su švelniu įėjimu į vandenį ir daugybe įlankų. Akmenuoti paplūdimiai yra Chanijos pietuose, Libijos jūros pakrantėje. Garsiausias šio regiono paplūdimys – Elafonisi – yra vakarinėje Kretos dalyje. Nuostabi rožinė smėlio spalva daro šį paplūdimį unikalų.
Rekomenduojamas ramioms šeimos atostogoms su vaikais.

FEEL THE CULTURE

The culture in Bali is colourful and ready to be explored by the curious. Contact us so we can make sure that you don't miss anything crucial during your trip.

FROM

$514

CONTACT US

Bali is an amazing place to immerse yourself into a rich culture, which can surprise you with its history, monuments, celebrations and, of course, food. Contact us so we can help you organize a memorable stay at one of the most magical places on the planet.